HAKKIMIZDA
Tekstil sektörü kuruluşlarından olan ÜMİT BOYA 2003 yılında önce şahıs firması olarak kurulmuştur. Bu 9 yıllık süreç içinde kalite,güven ve sınırsız hizmet anlayışından asla taviz vermemiştir.2005 yılına kadar faaliyetini küçük bir atölyede sürdüren firmamız ,2005 yılında İstanbul Merter’deki 6 katlı binasına taşınmış ve Limited Şirketi Olarak Hizmete Devam Etmiştir.Siz değerli iş ortaklarımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek adına 2000 m2 kapalı alanımız, bol çeşitli ve uygun fiyatlı ürün gamımız ve 50 güleryüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

VİZYONUMUZ

Birikim ve tecrübelerimizi, iş ortaklarımızla birlikte yatırımlara dönüştürerek, faaliyetimizi sürdüreceğimiz alanlarda ülkemizin önde gelen firmaları arasında kalmakla yetinmeyip, misyon ve geleneklerimizi çalışanlarımız ile gelecek kuşaklara taşıyarak dünyadaki sayılı firmalardan biri olmaktır.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, edindiği bilgi, tecrübe ve birikimleri çalışanlarına ve iş ortaklarına aktarmak. Dürüst ve ilkeli bir rekabet politikası takip ederek yeniliklere önem vermek ve prensiplerine bağlı kalmak.

Dürüstlük, saygı ve takım ruhu anlayışı içerisinde çalışanlarımızla birlikte öğrenerek gelişmek ve dinamik bir çalışma ortamı yaratmak. Yatırım ve kazançlarımızı çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte büyümeye dönüştürerek gelecek kuşaklara aktarmak ve bu yolda ilerlerken devlete ve topluma karşı sorumluluklarımızı eksiksizce yerine getirmektir

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

İş ortaklarımız bizden en iyi hizmeti en kısa zamanda bekler. Biz de iş onlara, mümkün olan en iyi kaliteyi ve hizmeti en kısa zamanda vermeyi hedefleriz.

ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

Biz, yeteneklerimizi çalışanlarımız ve siz değerli müşterilerimizle  paylaşan bir takımız çünkü biz; takım ruhunun ve işbirliğinin bireysel çabadan çok daha büyük işler başarabileceğine inanıyoruz.

BAYİ VE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİMİZ

Biz yüksek değerler ve ahlaki prensiplere bağlı ve kaliteye olan inancımızı destekleyecek müşteriler ile karşılıklı güven anlayışı içerisinde uzun vadeli ilişkiler kurarız. Kanunları ihlal eden ve bizim prensiplerimize uymakta zorlanan firmalar bizimle çalışamazlar.

TİCARİ VE AHLAKİ GÖRÜŞÜMÜZ

Çalıştığımız, birlikte yaşadığımız ve hizmet ettiğimiz insanlara güven verir ve verdiğimiz sözü tutarız. Doğruyu söyleriz. Sadece verebileceğimiz hizmetleri taahhüt eder ve taahütlerimizi yerine getirmek için gereken gayreti gösteririrz. Rakiplerimizi olumsuz etkileyecek hiçbir hareketin içinde olmayız, onların da bizi olumsuz etkilemelerine müsaade etmeyiz. Saygılıyız, açık ve dürüst bir tavır içerisinde hareket ederiz.

SAYGILARIMIZLA

Ümit ÖNER

Yönetim Kurulu Başkanı